KALİTE SEÇİMİNİZİ ETKİLER

NEDEN WIX FİLTRELERİ?

EN YÜKSEK KALİTE MALZEMEDEN

Malzemelerimiz yüksek kalite standardını korumak için düzenli laboratuvar kontrolüne tabi tutulur. Filtre ortamının, vanaların, yayların, mahfazaların ve diğer filtre elemanlarının araç üreticilerinin gereksinimlerini karşıladığını ve en zor çalışma koşullarında en iyi şekilde çalıştığını güvenle söyleyebiliriz.

ÖZELLEŞTİRİLMİŞ VANALAR

Valf tasarımı ve karakteristiklerinin, motorlu veya taşıt üreticisinin gereksinimlerine uygun hale getirilmesi, valfli devirmeli yağ filtrelerinde çok önemlidir. WIX Filters yağ filtrelerindeki vanalar bireysel gereksinimlere göre tasarlanmıştır, bu nedenle filtre her zaman yağ sisteminde düzgün çalışır.

GEREKSİNİMLERE ÖZEL HASSAS VANALAR

Valfli sürgülü yağ filtrelerinde, valflerin tasarımının ve özelliklerinin motor veya araç üreticisinin gereksinimlerine uyması önemlidir. WIX yağ filtrelerindeki valfler, filtrenin her zaman yağ sisteminde düzgün çalışması için bireysel gereksinimlere göre tasarlanmıştır.

MODERN PLASTİK

Yıllardır filtrasyonda metal parçaların yerini plastik elemanlar almıştır. Bu sayede, yüksek kaliteli filtrasyon ile korunurken, filtrenin kütlesini azaltmak ve bertarafı kolaylaştırmak mümkün olmuştur.

WIX FİLTRELERİNİN KALİTESİ, ORİJİNAL EKİPMAN TEDARİKÇİSİ OLMASINDAN KAYNAKLANIR

WIX Filtreler ürünlerinin yüksek kalitesi, şirketimiz ve dünyanın en büyük otomobil üreticileri için önde gelen orijinal filtre tedarikçisi olan MANN+HUMMEL'ın geniş uzmanlığından kaynaklanmaktadır. MANN+HUMMEL filtrasyon teknolojisinde dünya lideridir.

NASIL ÇALIŞIR İZLE

YAĞ FİLTRESİ NASIL ÇALIŞIR İZLEYİN

SIKMA FİLTRESİ - DÖNÜŞ

BULUŞUMUZ.

Bu tip filtre 1954 yılında WIX Filters Laboratuvarlarında, mühendislerimiz tarafından icat edildi ve dünya standardı haline getirildi. Bu filtre, filtrenin doğrudan motor gövdesine vidalandığı çelik dişli bir mahfazada bulunan bir elemandan oluşur. Spin-on filtrelerin değiştirilmesi kolaydır ve çeşitli faktörlere (örneğin yüksek basınç) dayanıklı bir yapıya sahiptir. Dönen yağ filtresinin değiştirilmesi, motor yağı sistemine yabancı madde girme riskini ortadan kaldırır.
YAĞ FİLTRE

ELEMANLARI

Yağ filtresi elemanları, motora entegre edilmiş sıkı bir muhafazaya monte edilmiştir. Bu mahfaza, sistemdeki yağ filtresinin takılması ve düzgün çalışmasını sağlamak için gerekli tüm elemanları içerir. Yağ filtresi elemanları metal parça içermez, alt kapaklar ve çekirdekler, filtrenin atılmasını kolaylaştıran modern plastiklerden yapılır.