BİZ KİMİZ?

HAKKIMIZDA

Kuruluşundan bu yana elde ettiği önemli başarılarını uzun vadede sürdürebilmesi için müşteri memnuniyetine odaklanması gereğinden hareket eden Karadeniz Filtre Pazarlama, müşteri beklentilerini yakından izlemekte, onların ihtiyaçlarına uygun ürün ve hizmetler geliştirmekte, mevcut müşterilerin portföyde tutulması kadar yeni müşteri kazanılmasına da özen göstermektedir.

Karadeniz Filtre Pazarlama San. ve Tic. Ltd. Şti. 2003 yılında otomotiv ve iş makineleri, yağ, hava, mazot, hidrolik ve polen filtrede tecrübesi bulunan Halit & Musa Dalkesen tarafından kurulmuştur. Kuruluşundan bu yana geçen süre içinde, değişen ekonomik konjonktüre uygun esnek bir kurumsal strateji izleyen Karadeniz Filtre Pazarlama, filtre sektörü alanında gerçekleştirmiş olduğu yatırımları ile bölgede lider bir firma olma konumundan çıkarak yurt çapında hizmet sunan bir kuruluş haline gelmiştir.

WIX FİLTRELERİNİN KALİTESİ,

ORİJİNAL EKİPMAN TEDARİKÇİSİ OLMASINDAN KAYNAKLANIR

WIX Filtreleri ürünlerinin yüksek kalitesi, şirketimiz ve dünyanın en büyük otomobil üreticileri için orijinal filtrelerin lider tedarikçisi olan MANN + HUMMEL'in geniş uzmanlığından kaynaklanmaktadır. Filtrasyon teknolojisinde dünya lideri olan MANN + HUMMEL Uzmanlığımız ve kalite standartlarımız, her WIX filtresinin önerilen tüm hizmet ömrü boyunca güvenilir koruma sağlamasını sağlar.

MİSYONUMUZ

Müşteri beklentilerini aşan, zamanında, yaratıcı çözümler ve yüksek kaliteli hizmet İç ve dış tedarikçilerden temin edilen ürün ve hizmetlere mutlaka değer ekleyerek müşterilerimize sunmak.

VİZYONUMUZ

En yüksek kaliteye sahip ürün ve hizmet sunarak pazarda müşteri memnuniyet standardını belirleyen firma olmak.