KALİTE SEÇİMİNİZİ ETKİLER

NEDEN WIX KABİN FİLTRELERİ?

YÜKSEK FİLTRASYON VERİMLİLİĞİ

Düzgün seçilmiş filtre ortamı sayesinde, WIX Filtreleri filtreleri 1 mikron kadar küçük parçacıkları, insan saçı kalınlığından 70 kat daha küçük parçacıkları durdurabilir. Bu, çoğu kirleticinin kabin filtresine hapsolmasını sağlar.

YENİLİKÇİ ANTİBAKTERİYEL KORUMA

Microban antibakteriyel sistemi sağlığımıza zararlı bakterileri ve alerjenleri etkili bir şekilde giderir. Filtre ortamına uygulanan, kirleticileri etkili bir şekilde durduran ve yolcu kabininde temiz hava sağlayan kokusuz ve toksik olmayan bir kaplamadır.

KURULUM TALİMATLARI

Montajı mümkün olduğunca kolaylaştırmak için her kabin filtresine resimli bir kılavuz eklenmiştir. Tüm kılavuzları web sitemizde Destek bölümünde bulabilirsiniz.

AKTİF KARBONUN ROLÜ

Zararlı gaz parçacıklarını bağlayan aktif karbondur, böylece yolcu kabini hoş olmayan kokulardan arınmış olur. Çoğu araba modeli için bir aktif karbon filtre satın almak mümkündür. Belirli bir filtrede kullanılan karbon miktarı, filtrenin havayı zararlı uçucu organik bileşiklerden uzun süre etkili bir şekilde arındırmasını sağlamak için seçilir.

WIX FİLTRELERİNİN KALİTESİ, ORİJİNAL EKİPMAN TEDARİKÇİSİ OLMASINDAN KAYNAKLANIR

WIX Filtreleri ürünlerinin yüksek kalitesi, şirketimiz ve dünyanın en büyük otomobil üreticileri için orijinal filtrelerin lider tedarikçisi olan MANN + HUMMEL'in geniş uzmanlığından kaynaklanmaktadır. MANN + HUMMEL filtreleme teknolojisinde dünya lideridir.

NASIL ÇALIŞIR İZLE

KABİN FİLTRESİ NASIL ÇALIŞIR İZLEYİN

STANDART

FİLTRELER

Birkaç mikron kadar küçük parçacıklar, elektrostatik yüklü lifler tarafından kirletici maddelerin çekilmesi yoluyla süzülür. Sentetik lifler çok higroskopik değildir, bu da suyun kabin filtrelerinin deforme olmasına neden olmadığı anlamına gelir. Kabin filtrelerindeki filtrasyon bariyeri tamamen sentetik dokuma olmayan kumaştan yapılmıştır.
AKTİF KARBON FİLTRELE

ELEMANLARI

Aktif karbon filtrelerin avantajı, sadece katı parçacıkları değil, aynı zamanda sülfür dioksit, azot dioksit, karbon monoksit ve ozon gibi zararlı gazları da tutmalarıdır. Adsorpsiyon yoluyla, aktif karbon hoş olmayan kokuları emer ve dışarıdan kabine girmelerini önler.

MICROBAN

DEVRİMCİ ANTİBAKTERİYEL SİSTEM

Microban sistemi sayesinde, WIX Filtreleri kabin filtreleri yolcuların sağlığını korumak açısından son derece etkili hale gelmiştir. Havadan sadece katı parçacıkları (toz, kurum, polen) değil, aynı zamanda insan gözüyle görülemeyen bakteri ve alerjenleri de uzaklaştırırlar. Ayrıca – küf ve küf oluşumunu önlerler. Bu faktörler sadece yolcuların konforunu değil, aynı zamanda sürücünün konsantrasyonunu da etkiler.

MİKROBAN SİSTEMİ NASIL ÇALIŞIR?

Microban sistemi, iki fazlı etkiye sahip yenilikçi, kokusuz ve antibakteriyel bir kaplamadır. İlk aşama elektromanyetik olarak yüklenmiş uzun zincirli karbon moleküllerinin etkisidir. Bu moleküller alerjenleri kendilerine çeker ve daha sonra hücre duvarlarını deler. İkinci aşamada, alerjenler elektromanyetik olarak nötralize edilir. Bu, üremelerini etkili bir şekilde önler.

MİKROBAN SİSTEMİNİN AVANTAJLARI

ZARARLI BAKTERİ VE ALERJENLERE KARŞI KORUMA

Microban, WHO’ya göre dünyanın en yaygın kronik hastalıkları arasında üçüncü sırada yer alan hapşırma, göz tahrişi ve burun tıkanıklığına karşı koruduğu için rahat bir seyahat sağlar.

MİKROBAN - WIX FİLTRELERİNDE STANDART

Microban sistemi, WIX Filters tarafından üretilen standart ve aktif karbon filtrelerde kullanılır. Hemen hemen her araba sahibi, kabin içinde bakteri ve küf içermeyen bir gezinin tadını çıkarabilir.

ETKİLİ, TEST EDİLMİŞ

Microban antibakteriyel kaplama, laboratuvarda incelenmiş ve mikrobiyolojik testlere tabi tutulmuş bir maddeden oluşur. Güvenliği ve etkinliği bilimsel olarak doğrulanmıştır. Kullandığımız madde Avrupa Biyosit Ürün Direktifi’nden (BPD) bir sertifikaya sahiptir.

FİLTREDE KALIP VE MILDEW OLUŞUMUNU ÖNLEME

Microban sistemi, sağlığımızı olumsuz yönde etkileyen küf ve küflerin filtre yüzeyinde oluşumunu önler. Ayrıca, aracın kabinindeki hoş olmayan küf kokusunu giderir.