KALİTE SEÇİMİNİZİ ETKİLER

NEDEN WIX FİLTRELERİ?

ALEV GECİKTİRİCİ FİLTRE ORTA

Tüm WIX Filtreleri filtre malzemeleri F1 veya S1 yanıcılık sınıfına uygundur, yani yangının yayılmasına izin vermezler, bunun yerine alevlerin kendi kendine sönmesine neden olurlar. Hava besleme sisteminin emilmesi durumunda yolcuları yangından korurlar, ör. ateşleme kaynağı.

DAYANIKLI VE HAVA SIZDIRMAZ FİLTRE KEÇELERİ

Conta üretimi için, benzersiz esnekliği ve aşırı yüksek sıcaklıklarda sıkıştırmaya karşı direnci ile ayırt edilen bir poliüretan karışımı kullanıyoruz. En zorlu çalışma koşullarında bile WIX filtreleri hava geçirmezdir.

KABURGA İLE STABİLİZE PİLELER

Bitişik WIX Filtreleri hava filtresi kıvrımları birbirine yapışmaz, çünkü özel kaburgalarla stabilize edilirler. Eşit dağılımları nedeniyle, filtrasyon ortamın tüm yüzeyi üzerinde gerçekleşir ve temizlik verimliliğini en üst düzeye çıkarır.

MODERN FİLTRE ORTAMI

Selüloz elyafları veya sentetik elyaflara dayanarak, WIX Filtreleri hava filtrelerinde kullanılan modern filtre ortamı, sadece birkaç mikron büyüklüğündeki parçacıklar için% 99,9 filtreleme verimliliği sağlar. Her filtre için seçilen ortam, araç üreticileri tarafından belirlenen kriterlere bağlıdır ve bunlarla eşleşir.

WIX FİLTRELERİNİN KALİTESİ, ORİJİNAL EKİPMAN TEDARİKÇİSİ OLMASINDAN KAYNAKLANIR

WIX Filtreleri ürünlerinin yüksek kalitesi, şirketimiz ve dünyanın en büyük otomobil üreticileri için orijinal filtrelerin lider tedarikçisi olan MANN + HUMMEL'in geniş uzmanlığından kaynaklanmaktadır. Filtrasyon teknolojisinde dünya lideri olan MANN + HUMMEL Uzmanlığımız ve kalite standartlarımız, her WIX filtresinin önerilen tüm hizmet ömrü boyunca güvenilir koruma sağlamasını sağlar.

NASIL ÇALIŞIR İZLE

HAVA FİLTRESİ NASIL ÇALIŞIR İZLEYİN

SENTETİK DOKUMA

PANEL FİLTRELERİ

Sentetik dokunmamışlar çok iyi filtrasyon özelliklerine sahiptir. Emiciliği selülozdan daha yüksektir, ancak daha az rijittir. Bu nedenle, sertlik sorunu, filtre ortamının enjeksiyon yoluyla oluşturulan plastik bir çerçeveye monte edilmesiyle çözülmektedir. Çalışma sırasında hasara karşı koruma sağlayan özel bir ağ, ek bir takviyedir. Bu çözüm sayesinde, filtre zor çalışma koşullarında deforme olmaz ve motorun uygun şekilde korunmasını sağlar.
SELÜLOZ LEKE KAĞITLI

PANEL FİLTRELER

Bu filtreler, günümüzün binek otomobil ve hafif ticari araç modellerinin çoğunda tercih edilir, çünkü farklı boyut ve şekillerinden dolayı, her bir filtrenin normal sürüş koşullarında maruz kaldığı basıncı dayanabilmesi için her birinin bütünlüğünü sağlamak için büyük özen gösterilir.
YUVARLAK

FİLTRELER

Bu filtreler bir halka, oval veya silindir şeklinde olabilir. Bununla birlikte, günümüzün binek araçlarında, hava giriş sistemi için ayrılan alan büyük ölçüde azalır. Bu nedenle, karmaşık bir yapıya sahip büyük yuvarlak filtreler, esas olarak yüksek kapasiteli premium otomobiller için tasarlanmıştır. Ayrıca, otomobil üreticileri tarafından çok nadiren kullanılırlar.