KABİN FİLTRELERİ

Sürücü için en iyi korumayı sağlar

En zorlu koşullar için kabin hava filtreleme sistemi şarttır. Hem sürücü hem de motor performansı için her zaman en iyi durumda olmalıdır. Bu çığır açan Microban sistemi sayesinde mümkündür

MICROBAN

Microban sistemi sayesinde, WIX Filtreleri kabin filtreleri yolcuların sağlığını korumak açısından son derece etkili hale gelmiştir. Havadan sadece katı parçacıkları (toz, kurum, polen) değil, aynı zamanda insan gözüyle görülemeyen bakteri ve alerjenleri de uzaklaştırırlar. Ayrıca – küf ve küf oluşumunu önlerler. Bu faktörler sadece yolcuların konforunu değil, aynı zamanda sürücünün konsantrasyonunu da etkiler.

NEDEN AĞIR İŞ MAKİNALARI İÇİN WIX KABİN FİLTRESİ?

ico_dopasowanie

DOĞRU SEÇİM YAPIN

Gelen tüm havanın tamamen filtrelenmesini sağlar.

ico_montaz

KOLAY MONTAJ & KURULUM

Filtre, amaçlanan uygulamaya göre seçilir ve resimli bir kullanma talimatı ile birlikte verilir.

ico_woda

SU GEÇİRMEZLİĞE DAYANIKLI LİFLER

Nem etkilerine maruz kaldıklarında şekillerini değiştirmezler.

AKTİF KARBONLU FİLTRELER VE MİKROBAN SİSTEMİ

ico_wegiel

KARBON FİLTRASYON BARİYERİ

Üç katmandan oluşur: standart kabin hava filtrelerinin etkinliğiyle katı parçacıkları ve aerosolleri durdurabilen sentetik dokunmamış kumaştan yapılmış iki dış ve içeride bulunan aktif karbon granüllerden yapılmış ek bir üçüncü katman, havadan gelen zararlı ve hoş olmayanları kokuları giderir.

ico_adsorpcja

ADSORPSİYON SÜRECİ

Aktif karbon zararlı gazparçacıkları çeker. WIX filtrelerde bulunan aktif karbon miktarı, tüm filtre kullanım ömrü boyunca ozon, hidrokarbonlar, kükürt ve azot bileşikleri gibi zararlı kimyasal bileşiklerin yaklaşık %90’ının ortadan kaldırılmasını mümkün kılar.

ico_zapachy

HOŞ OLMAYAN KOKULARIN GİDERİLMESİ

Zararlı gazların yanı sıra, aktif karbon da hoş olmayan kokuları ortadan kaldırır.