YAĞ FİLTRELERİ

Uygun motor koruması.

Kusursuz çalışabilmesi için motorun temiz olması gerekir. WIX Filter filtreleri, motorunuzu erken aşınma ve arızadan etkili bir şekilde koruyarak, motora yağ ile birlikte kurum, toz veya metal talaşı parçacıklarının girmesini önler.

NEDEN AĞIR İŞ MAKİNALARI İÇİN WIX FİLTRELERİ?

MODERN BİR FİLTRE - ORTA

Filtrenin temel öğesidir. Kirleticilerin en etkili şekilde yakalanabileceği, aynı zamanda yağın düzgün bir şekilde akabileceği şekilde seçilmelidir. WIX filtrelerinde, en iyi performansı sağlarken bu gereksinimleri karşılayan yenilikçi malzemeler kullanıyoruz.

MUTLAK HAVA SIKLIĞI

Kapak plakasının filtre kabı ile çift haddelenmiş bağlantısı çok çeşitli statik ve dinamik basınçlara dayanır, Bu, filtrenin toplam hava sızdırmazlığının korunmasını sağlar.

DAYANIKLILIK

Yüksek basınç artışlarına ve titreşimlere karşı dayanıklı filtre kabı, göbek ve yayları üretmek için özel olarak seçilmiş hammaddeler kullanılır. WIX filtreleri de galvanizli ve toz boya ile korozyona karşı dirençlidir. En ağır koşullarda bile şekillerini ve özelliklerini korurlar.

DOĞRU PROFİL YAY

Uzun süreli kullanımdan sonra bile filtreye zarar vermeden yüzeye sıkıca yapışır. Elemanın kapak plakasına doğru şekilde yapışması sızıntıyı önler.